خانه / اصفهان گردی / اصفهان را بیشتر بشناسید
اصفهان را بیشتر بشناسید
اصفهان را بیشتر بشناسید

اصفهان را بیشتر بشناسید

اصفهان را بیشتر بشناسید . سایت مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل با ارائه مطالبی پیرامون رجال،  مشاهیر و فرهنگ اصفهان ، شهرستان ها و ملل، اصفهان را بیشتر به مخاطب می شناساند.

مدیر مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل در این خصوص گفت: این سایت سال ۹۵ راه اندازی و از همان زمان سعی شد متناسب با نیازهای این مرکز و مخاطبان مطالبی تهیه و در آن بارگذاری شود.

رضوان پورعصار اظهار کرد: این سایت اخیرا مورد بازنگری قرار گرفته، ایرادات آن رفع شده است و پویاتر از گذشته فعالیت می کند تا شأن و ماهیت فعالیت این مرکز وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان حفظ شود.

وی افزود: سایت مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل قسمت هایی شامل اصفهان پژوهی، رویدادها، آموزش، فراخوان و ارتباط با ما داردکه همه اطلاعات آن به روز است.

وی ادامه داد: در بخش اصفهان پژوهی مخاطب اطلاعاتی شامل درباره اصفهان، شهرستان ها، ملل، رجال و مشاهیر، اصفهان گردی، مقالات و یادداشت ها، فرهنگ اصفهان، معرفی ۱۰۰ کتاب انتشار مرکز را مشاهده می کند و در بخش رویدادها از اخبار و دیدارها با فرزانگان، همایش ها و فعالیت های چند رسانه ای آگاهی می یابد.

وی تصریح کرد: قسمت آموزش نیز به کارگاه های برگزار شده و کارگاه هایی که در آینده قرار است برگزار شود و قسمت فراخوان به مقالات،  یادگاری های اصفهان، فرهنگ عامه و اصفهان شناخت می پردازد.

گفتنی است؛ علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با اصفهان می توانند به این سایت به نشانی به نشانی cois.ir مراجعه کنند.

مجله گردشگری سپاهان ( کوله ) – اصفهان گردی

درباره رضا.خ

مشاهده بیشتر

اصفهان نصف جهان

۹ مکان دیدنی و تاریخی اصفهان

مکان های دیدنی و تاریخی اصفهان | یک ضرب المثل قدیمی ایرانی هست که می‌گوید …