خانه / توصیه های سفر / تجربه هیجان انگیز هلیکوپتر سواری

تجربه هیجان انگیز هلیکوپتر سواری

هلیکوپتر سواری در جهان نه تنها می تواند بازدیدکنندگان را با یک دیدگاه منحصر به فرد از یک شهر یا یک منطقه رو به رو کند بلکه می تواند به نوعی تجربه ای هیجان انگیز و سرگرم کننده نیز به وجود آورد. علاوه بر این تورهای هلیکوپتر سواری در جهان تنها راهی است که می توانید از طریق آن از مناطق دور افتاده دیدن کرده و لذت ببرید. به عنوان مثال حدود ۷۰ درصد از کاوای در جزیره هاوایی از طریق زمینی قابل دسترس نبوده و تنها راه رسیدن به آن از آسمان می باشد و یک بازدیدکننده می تواند بخش های بزرگی از این منطقه زیبا را مشاهده نماید. حال می خواهیم در این مطلب در مورد بهترین تجربه های هلیکوپتر سواری در جهان که احتمالا برایتان هیجان انگیز خواهد بود را تشریح کنیم پس با گردشگری سپاهان (کوله) همراه شوید.

کیپ تاون

شهر زیبای کیپ تاون یکی از بهترین مکان ها برای هلیکوپتر سواری در جهان است. با استفاده از این تور می توانید تجربه تماشای دو اقیانوس (هند و اقیانوس اطلس) را همزمان داشته باشید. همچنین می توانید از بین رشته کوه های شگفت انگیز موسوم به دوازده حواریون (Twelve Apostles) و کوهستان تیبل (Table Mountai) که یکی از بی نظیرترین شگفتی های طبیعت آفریقاست پرواز کنید. اگر شانس با شما یار باشد حتی می توانید کوسه های سفید مشهور و خطرناک این منطقه را هم در اقیانوس ببینید.

آبشارهای ایگوازو

معدود مکان هایی در جهان وجود دارد که به اندازه آبشارهای ایگوازو زیبا و خارق العاده باشد. این آبشارها در مرز کشور برزیل و آرژانتین وجود دارد و یکی از بهترین تجربیات هلیکوپتر سواری در جهان را ارائه می کند. این آبشارها در واقع از ۲۷۵ آبشار کوچک تشکیل شده که به طور ۲٫۵ کیلومتر گسترده شده اند و یکی از شگفتی های طبیعت به حساب می آیند. تور هلیکوپتر سواری در این منطقه می تواند فرصت بی نظیر تماشای تمام این آبشارها به صورت یکجا را به شما بدهد. از داخل هلیکوپتر می توانید چشم اندازی ۳۶۰ درجه به این آبشارهای زیبا و همین طور به محوطه مشهور گلوی شیطان (Devil’s Throat) و جنگل های سرسبز اطراف داشته باشید.

هاوایی

افراد که از هاوایی بازدید می کند می تواند گزینه های مختلفی از هلیکوپتر سواری در جهان را اینجا تجربه کنند. به عنوان مثال یکی از تورهای هلیکوپتر در این جزیره مسافران را بر روی جریان های گدازه و آتشفشان های در حال فعالیت و همچنین آبشارهای خیره کننده عبور داده تا بتوانند تجربه ای متفاوت و هیجان انگیز را داشته باشند. همانطور که آن ها می توانند از مزرعه های کاشت آناناس و نارگیل بازدید کنند، دیگر مسافران در اوهو (Oahu) می تواند از مناظر جزیره ای لذت ببرند که بسیاری دیگر از گردشگران هرگز آن را نخواهند دید. علاوه بر این یک تور هلیکوپتر دیگر وجود داشته که یکی از بهترین هلیکوپتر سواری ها در جهان بوده و می تواند تجربه ای از دیدن زیبایی های جزیره کوای و ۲۳ کیلومتر از صخره های شگفت انگیز آن را به وجود آورد. از سوی دیگر کاوای برای بسیاری از آبشارهای دیدنی خود نیز مشهور می باشد. بسیاری از بخش های جزیره کاوای تنها از طریق هلیکوپتر سواری و تجربه هیجان انگیز ان قابل دسترس می باشند.

ریو دژانیرو

بازدیدکنندگان از ریودژانیرو به عنوان دومین شهر بزرگ در برزیل قطعا بهتر است این شهر و حومه آن را از آسمان مشاهده نمایند. کسانی که علاقه مند به هلیکوپتر سواری در جهان می باشند می توانند از آسمان ریودژانیرو صحنه های هیجان انگیز از کوه شکر، کاپاکابانا، سواحل ایپانما و مجسمه معروف مسیح که از مشهورترین ها در جهان می باشد را در کوه کورکووادو مشاهده نمایید. علاوه بر این ها با این هلیکوپتر سواری می توانید از استادیوم ماراکانا که محل برگزاری مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۴ و بازی های المپیک تابستانی ۲۰۱۶ بوده را نیز مشاهده نمایید.

نیویورک

از آنجا که آسمان خراش های شهر نیویورک می تواند این حس را در فرد ایجاد کند که انگار از داخل تونل های بتنی در حال عبور می باشد، به همین دلیل بهترین راه برای به دست آوردن دیدگاهی هیجان انگیز و تجربه ای متفاوت از شهر پیشنهاد می شود تا یکی از متفاوت ترین تجربه های هلیکوپتر سواری در جهان را تجربه نمایید. افراد می توانند از این طریق نشانه های معروفی مانند مجسمه آزادی، جزیره الیس، ساختمان امپایر استیت، پل جورج واشنگتن و همچنین پارک مرکزی سبز رنگ نیویورک را به خوبی مشاهده نمایید. علاوه بر این ها تور هلیکوپتر سواری از بهترین تجربه های هیجان انگیز برای دیدن منظره افقی مشهور این شهر می باشد.

گرند کانیون

گرند کانیون در منطقه آریزونا یک ناحیه پهناور باورنکردنی می باشد. این شکاف ها در مساحتی به اندازه ۱۱ کیلومتر گسترده شده و عمق آن ها به یک مایل می رسد. از انجایی که این منطقه بسیار پهناور می باشد بنابراین تنها راهی که یک بازدیدکننده می تواند از تمامی زیبایی ها و صخره های رنگارنگ لذت ببرد از طریق اسمان می باشد. اینجا یکی از بهترین مکان ها برای هلیکوپتر سواری در جهان بوده که بازدیدکنندگان علاوه بر تجربه ای هیجان انگیز که به وجود می آید می توانند قدرت رودخانه کلرادو و شاخه های آن را مشاهده کنند که چگونه از میان دره های عمیق عبور می نماید. تورهای هلیکوپتر سواری در این منطقه علاوه بر گراند کانیون به طور معمول از اطراف لاس وگاس، دریاچه مید و سد هوور نیز عبور می کنند.

هلیکوپتر سواری در جهان نه تنها بازدید کنندگان را با یک دیدگاه واقعا منحصر به فرد از یک شهر یا منطقه رو به رو می کند بلکه می تواند تجربه ای هیجان انگیز و سرگرم کننده را برای آن ها به وجود آورده تا بتواند جهان را از دیدگاهی دیگر نیز مشاهده کند.

پویان آقاسی

درباره mahmoodi

مشاهده بیشتر

سفر به گرجستان براساس ویژگی های شهری

گرجستان کشوری متنوع است، جایی که شما می‌توانید هر چیزی را که فکرش را می‌کنید، …