اخبار حوزه میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی

 تولید سریال تازه به تازه در عمارت هنرمند اصفهان

سریال طنز تازه به تازه با موضوع و محوریت مسائل اجتماعی در ۱۳ قسمت تولید و پخش می‌شود.

رئیس اداره توسعه فرهنگ سلامت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با اعلام این خبر گفت: سریال طنز «تازه به تازه» به کارگردانی فرزاد صادقی و تهیه کنندگی بیژن قدوسی با محوریت موضوعات اجتماعی در محل عمارت هنرمند اصفهان در حال ضبط است.

سریال تازه به تازه

سریال در عمارت هنرمند اصفهان

فریناز تولاییان اظهار داشت: این سریال از سوی معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تولید می‌شود و اداره توسعه فرهنگ سلامت نیز که علاوه بر موضوعات مرتبط با سلامت جسم به موضوع سلامت روان و سلامت اجتماعی نیز می‌پردازد در تولید آن مشارکت داشته است.

وی با بیان اینکه سریال تازه به تازه مخصوص خانواده‌ها تولید می‌شود، درباره زمان پخش آن افزود: این سریال در ۱۳ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای تهیه می شود که پس از پایان ماه صفر از شبکه‌های صداوسیما پخش و انتشار اینترنتی نیز خواهد داشت.

تولاییان تصریح کرد: در شرایط کنونی جامعه ما با مسائل گوناگونی مواجه است؛ مسائلی مانند چالش‌های آپارتمان‌نشینی، ارتباط والدین و فرزندان و کنترل خشم، که کرونا و تبعات روحی و روانی آن نیز این مسائل را تشدید کرده است. بنابراین تلاش کردیم با تشکیل اتاق فکر و بهره بردن از نظرات کارشناسی روانشناسان خبره، این مسائل را در قالب سریال مطرح کنیم.

سریال در عمارت هنرمند اصفهان

عمارت هنرمند اصفهان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا