خانه / اخبار حوزه میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی / نمایشگاه نقاشی کودکان سندروم‌ دان
نمایشگاه نقاشی کودکان سندروم‌ دان

نمایشگاه نقاشی کودکان سندروم‌ دان

افتتاح نمایشگاه نقاشی کودکان سندروم‌ دان در موزه هنرهای تزئینی

نمایشگاه نقاشی و دست ساخته‌های کودکان اوتیسم و سندروم‌ دان با عنوان “موزه را از نگاه من ببینید” در محل موزه هنرهای تزئینی ایران، افتتاح شد.

به گزارش مجله گردشگری کوله،به نقل از اداره کل میراث فرهنگی وگردشگری اصفهان، با اعلام این مطلب گفت: این نمایشگاه به همت مدیریت و مجموعه موزه هنرهای تزئینی ایران و با همکاری انجمن خیریه اوتیسم اصفهان و همچنین تعدادی از مراکز آموزشی ویژه کودکان، با تاکید بر توانای‌های کودکان اوتیسم و سندورم دان و با محوریت اشیا موزه هنرهای تزئینی افتتاح شد.

او افزود: در ایام تعطیلات نوروز امسال، طی فراخوانی در فضای مجازی با شعار “موزه ها زنده اند، موزه‌ها را در خانه‌ها ببینید” از تمامی علاقه‌مندان به منظور ارسال آثار نقاشی و حجم دعوت شد.

الهیاری تاکید کرد: از تعداد ۱۴۵ اثر ارسال شده به دبیر خانه این نمایشگاه، ۱۲۵ اثر نقاشی و ۲۰ اثر حجمی بوده که تا تاریخ ۴ مردادماه سال جاری در این نمایشگاه قابل بازدید می باشد.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان تصریح کرد: «در آخرین روز از برگزاری این نمایشگاه، طی مراسمی به ۱۰ اثر منتخب ارسال شده به این نمایشگاه، بعد از انجام مراحل داوری در چند بخش، ضمن اهدا جوایز ویژه، به این آثار منتخب، گواهی حضور از طرف موزه هنرهای تزئینی ایران، اهدا خواهد شد.

مجله گردشگری سپاهان

درباره رضا.خ

مشاهده بیشتر

بازار گل و گیاه ارغوان

بازار بین المللی گل و گیاه ارغوان افتتاح می شود

بازار بین المللی گل و گیاه اصفهان تحت عنوان « بازار ارغوان » در ۱۴ …