خانه / اخبار / کافه رادیو

کافه رادیو

کافه رادیو سمفونی رنگ و عطر

یک کافه دنج و آرام که بوی قهوه و فضای دنجش به‌ یادماندنی‌ ترین لحظات را برای‌تان به‌ارمغان می‌آورد، کافه‌ای که مدعی است با دیگر کافه‌های شهر تفاوت دارد.

اصفهان، خیابان چهارباغ عباسی، کوچه سپاهان، روبه‌روی سینما سپاهان.

«بیا تا لحظه‌ها را باهم بنوشیم» جمله زیبایی است که بالای در ورودی کافه نوشته‌شده و این جمله تنها با موسیقی دلنشینی که گوش‌ها را نوازش می‌کند محقق می‌شود. تلفیق آهنگ و دکوراسیون منحصربه‌فرد کافه حس آرامش عجیبی را در فضا می‌گستراند. این‌که چرا اسم این کافه، کافه رادیو است داستان جالبی دارد. یکی از صاحبان کافه علاقه زیادی به رادیو دارد و آن را همراه همیشگی خود می‌داند. او معتقد است در ابتدا این رادیو بوده که به ماهیت کافه شکل داده است. مردم درکافه‌ها جمع می‌شدند تا از رادیو اخبار را گوش کنند یا ترانه بشنوند و برای همین رادیو از کافه مهم‌تر بوده است.

بااین‌که فضای کافه کوچک است، اما صمیمیت کافه من‌ها چنان شما را غرق صفا می‌کند که در نظرتان وسعت دلشان بر وسعت کافه چیره می‌شود.
میز کوچک دو نفره کنار پنجره با صندلی‌های لهستانی اطراف آن نگاه‌تان را به خود خیره می‌کند. اگر میزتان را انتخاب کردید منتظر منو نباشید؛ منویی در کار نیست! همه‌چیز آن گوشه روی تخته‌سیاه نوشته‌شده است. ببینید و انتخاب کنید تا طعم کافه رادیو را هیچ‌گاه از یاد نبرید.

کافه رادیو نسبتاً یک کافه کتاب است و این باعث می‌شود حتی اگر تنها به آنجا بروید کمتر احساس تنهایی کنید. دورتادور کافه رادیو، کتاب‌هایی در قفسه‌ها چیده شده که به‌راحتی می‌توانید آن‌ها را مطالعه یا حتی قرض بگیرید؛ اما حواستان باشد که اگر به این کافه می‌روید اجازه ندارید میز و صندلی‌ها را جابه‌جا کنید. صحبت‌کردن با تلفن همراه هم قدغن است؛ پس بهتر است گوشی‌تان را روی حالت بی‌صدا قرار دهید و با خیال راحت، سفارش‌تان را نوش‌جان کنید.

اگر در یک صبح بهاری هوس صبحانه‌ای مفصل در یک مکان دنج و آرام را کردید کافه رادیو پیشنهاد این شماره ماست.

بهناز رضوی

 

درباره رضا.خ

مشاهده بیشتر

گران‌قیمت‌ترین رستوران‌های جهان

۸ مورد از لوکس‌ترین و گران‌قیمت‌ترین رستوران‌های جهان

اگر عاشق غذاخوردن هستید و دوست دارید در بهترین و لوکس‌ترین رستوران‌ها غذا بخورید و …